Kurumsal

Baca Döner, 2015 yılında gerçek döner gerçek lezzet sloganı ile kurulmuş restoran zincirlerinin ilk ve tek halkasıdır.

Tarihçe

Baca Döner, 2015 yılında gerçek döner gerçek lezzet sloganı ile kurulmuş restoran zincirlerinin ilk ve tek halkasıdır. Tabiki şimdilik :)

Beylikdüzü merkezli olan ilk restoranımız ile birlikte gıda sektörüne giren Baca Döner, Modern ve klasiğin aynı çatı altında buluştuğu, minimalist şıklığı yansıtan sade ve zarif çizgilerin hakim olduğu dekorasyonu, güler yüzlü servis anlayışı, lezzetli ve doyurucu menüsü ile Beylikdüzün'de 1000m2 restoranı ile konuklarına hizmet vermeye başlamıştır.

Her zaman en iyisini isteyenler için herşeyin en iyisi ve en tazesi..

Türkiye’nin dört bir yanından gelen birinci sınıf ürünler uzman şeflerin elinde mükemmel lezzetlere dönüşüyor.

Beylikdüzü merkezli olan ilk restoranımız ile birlikte gıda sektörüne giren Baca Döner, kendine özel konsepti ve birinci sınıf aşçıları ile sizlere en iyi lezzetleri sunmaya çalışmaktadır.

Hizmet Politikamız

Baca Döner, %100 Müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmak için, her detaya özen gösterir. Sadece müşterilerin gördüğü alanlar ve hizmetler için değil, görünmeyen tarafları içinde en üst kalite standartlarını uygular. Bu kalite ve üstün hizmet anlayışını müşterilere en uygun fiyatlarda sunmaktadır. En iyi ürün en uygun fiyat politakası ile steak ve döner sektörünün “En” lerinen biri olmuştur.

Copyright 2015 - 2017 © Baca Döner Tüm Hakları Saklıdır